AUTO CITYDC

Záruky

Záruky

Pro Váš klidný spánek - ke každému vozu v našem vlastnictví obdržíte automaticky roční prodlouženou záruku na mechanické vady od společnosti DEFEND INSURANCE.
Nemusíte se tak obávat případných neočekávaných oprav a s tím spojených investic.

U všech nabízených vozidel smluvně garantujeme:

  • stav kilometrů na tachometru se shoduje se skutečným stavem ujetých kilometrů. To je informace, za kterou si stojíme a za kterou ručíme ve 100% případů. Stav tachometru ověřujeme přes systémy CARVERTICAL a CEBIA.
  • prodávaný vůz je bez jakýchkoliv právních vad, zkrátka že pouze a jedině Vy jste a budete jeho majitelem.

Nabízíme:

  • vůz jsme zkontrolovali diagnostickým přístrojem. Totéž rádi předvedeme i Vám při prohlídce vozu, včetně umožnění kontroly na zvedáku v kryté a osvětlené hale, neomezeně dlouhé zkušební jízdě atd..
  • vůz jsme zkontrolovali digitálním měrákem tloušťky a originality laku. Totéž rádi předvedeme i Vám při prohlídce vozu
  • vůz prošel kompletní předprodejní prohlídkou v naší autodílně
  • s autem si můžete zajet na prohlídku do Vámi vybraného nezávislého autoservisu, nebo si na prohlídku přizvat nezávislého odborníka - dostane se Vám od nás maximální součinnosti a veškeré vybavení naší firmy, včetně zvedáku, diagnostiky atd..

V rámci kupní ceny od nás obdržíte roční prodlouženou záruku na mechanické vady na vozidle. Zkrátka můžete jen jezdit a klidně spát.

V případě poruchy nebudete muset sahat do své kapsy. Nenechte se zaskočit nutnou opravou motoru, převodovky, spojky, klimatizace či dalších dílů, které mohou stát desítky tisíc korun.

Tato nabídka se týká pouze vozidel, která jsou v našem vlastnictví a na která není poskytnuta finanční sleva z kupní ceny.

DEFEND INSURANCE s.r.o.

Více informací o záruce DEFEND Car Protect, zde: DEFEND INSURANCE s.r.o.

AUTO CITYDC

Tohle nejsou jen sliby. Vše co uvádíme dostanete hezky černé na bílém. A opět přesně v duchu dalšího hesla "co je psáno, to je dáno".

Lépe a solidněji to už nejde - co myslíte?