AUTO CITYDC

O nás

O nás

Jsme menší, čistě rodinná firma, která na trhu působí již od roku 2006. Naše historie, velký počet prodaných vozidel, která můžete potkat doslova po celé republice, a rostoucí množství spokojených zákazníků jsou pro nás tou nejdůležitější vizitkou. Jsme slušní, vstřícní, komunikativní, naše práce nás baví. Složení našeho pracovního týmu se téměř nemění. Co se mění a rozrůstá jsou naše služby - neustále se snažíme zdokonalovat a vylepšovat zázemí naší firmy, a nabízet zákazníkům co nejkomplexnější služby.

Nedávno jsme otevřeli novou autodílnu, kde jsme schopní se Vám postarat o Váš vůz jak se říká od A do Z, rychloservis a diagnostika na počkání, servisní prohlídky, příprava a provedení STK - nic pro nás není problém. Neméně důležité jsou pro nás poskytované záruky, proto ke každému prodanému vozu automaticky poskytujeme roční prodlouženou záruku na mechanické vady, kompletní prověření historie vozidla prostřednictvím firem CEBIA a CARVERTICAL, jejichž jsme smluvními partnery.

Od roku 2006 sídlíme na stejné adrese, naše zrekonstruované reprezentativní prodejní plochy najdete přímo na hlavním tahu mezi Ústí nad Labem a Děčínem, přímo vedle benzinové čerpací stanice ONO - lepší místo na prodej aut lze asi těžko najít. Zkrátka, děláme a budeme dělat vše proto, aby pro Vás návštěva naší firmy, a posléze koupě nebo prodej vozu byla co nejpříjemnějším zážitkem, a abyste se k nám rádi vraceli. To je to, co můžu za celou firmu slíbit. Na našich webových stránkách najdete kompletní seznam námi poskytovaných služeb, podrobný rozpis garancí které k nabízeným vozidlům poskytujeme, fotogalerii vnitřních a venkovních firemních prostor a další spoustu potřebných informací. V případě zájmu nás také můžete kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře, emailem, nebo telefonicky - každý z našeho teamu je Vám kdykoliv k dispozici.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

TEAM AUTO CITYDC s.r.o.

Jiří Dusil
Jiří Dusil
jednatel společnosti
AUTO CITYDC, s.r.o.
Vít Širanec
Vít Širanec
prodejce společnosti
AUTO CITYDC, s.r.o.
Jiří Zoula
Jiří Zoula
automechanik společnosti
AUTO CITYDC, s.r.o.