AUTO CITYDC

Možnosti financování

Možnosti financování

Spolu s našimi dlouholetými partnery poskytujeme výhodné financování nákupu Vámi vybraného vozidla.

Když u nás koupíte auto za hotové nebo jeho nákup budete financovat prostřednictvím úvěru, cena bude stejná

  • žádné skryté dodatečné poplatky, jasné, férové a srozumitelné podmínky
  • v případě, že se rozhodnete koupit vůz prostřednictvím úvěru od někoho z našich smluvních partnerů, obdržíte od nás bonus.
  • nerozlišujeme ceny vozidel dle způsobu platby. Když u nás koupíte auto za hotové nebo jej budete financovat, cena je stejná. Neurážíme zákazníky a jejich inteligenci tím, že v případě využití financování formou úvěru jim poskytneme výraznou slevu, kterou ale poté násobně vrátí ve splátkách a ještě násobně přeplatí. Takové jednání u nás nehrozí, a hrozit nikdy nebude, to jsou praktiky jiných, zejména velkých prodejců.
  • na prostudování nabídky dostanete dostatek času, vše potřebné můžeme poslat mailem, abyste mohli studovat pěkně v teple rodinného krbu. Nabídku umíme upravovat i v závislosti na konkurenčních produktech financování.
  • jednoduše si zavolejte nebo napište, obratem Vám rádi zašleme co nejvýhodnější návrh financování koupě Vámi vybraného vozidla
  • v případě zájmu můžeme zprostředkovat i financování úvěru mezi prodávajícím a kupujícím i na vůz, který nestojí na naší provozovně. Máte doma vůz, chcete jej prodat Vašemu známému, ale ten potřebuje na koupi vozu úvěr? U nás toto zařídíme, a to zcela zdarma, a bez jakýchkoliv poplatků!