AUTO CITYDC

Reference - Škoda Superb kombi

p. Vaněk, 14. únor 2015

  • Dobrý den. Začali jsme uvažovat s rodinou o koupi nového vozu resp. ojetého-zánovního, jenže když se člověk začně koukat po internetu a po bazarech tak na vás všichni hrnou spoustu akcí a nabídek slibují téměř vše jen aby jste si koupili vůz právě u nich. Byl jsme už unavený protože kamkoli jsem přišel byly to vždycky ty nejlepší a nespolehlivější auta které znovna měli v nabídce ale skutečnost taková nebyla. Měl jsem celkem jasnou představu o tom jaký vůz chci, ale nikde jsem nenašel to co jsem od nového vozu do rodiny očekával. Pak jsem od mé sestry dostal doporučení na Auto City DC- Děčín, Dobkovice. Zajeli jsme se tam podívat, řekl jsem jim jakou máme představu a co chceme. Musím říct že už první scůzka mě zaujala žádné slibování žádné " a k vozu vám dáme navigaci a nový gumy a koberečky a vonítko atd..." Ne nic takového, bylo to jak má podle mně být. Dostali jsme nabídku ze které jsme si vybrali vlastně okamžitě. Komunikace byla od té doby na profesionální úrovni veděl jsem o pohybu vozu- vůz je původem z Francie- vlastně vše. Okamžitě jak dorazilo auto na bazar poslali mi fotky a při první ohlídce vozu nám bylo jasné že tohle je naše nové auto. Mělo vše na čem jsme byli domluvení a co jsme chtěli aby auto mělo.

    Autobazar nám vyšel ve VŠEM maximálně vstříc a já jsem se nemusel o nic starat. Pracuji v zahraničí a komunikace tedy probíhala přes sms a email ani jednou jsem se nesetkal a to ani po koupi samotného auta s negativním přístupem za strany pracovníků Auto City DC a to ani když jsem byl okolnostmi nucen psát pozdě večer nebo v neděli. Jak už to u ojetých vozů bývá nějaké mouchy se najdou, bohužel auto mělo poškozený jeden termostat. Se závadou jsem se obrátil na prodejce a ti vše vyřešily k naší maximální spokojenosti a zcela zdarma.

    Závěrem bych chtěl dodat ještě jednu věc každý člověk který si jde kupovat vůz do autobazaru by si měl uvědomit že si kupuje ojeté auto, a i když si nechá prodejce auto prověřit a zkontrolovat v servisu nikdy vám nemůže narovinu zaručit že bude vůz bez problémů fungovat v horizontu cca. 10 let. Podle mne jde hlavně o to jak se k vám chovají po prodeji auta. Musím k naši spokojenosti říct že v Auto City DC jsem byl překvapen že v dnešní době a v našem státě ještě existují férový a slušní lidi kterým záleží na tom aby od nich lidi odjížděli spokojení a rádi se vraceli zpět. Pánové moc děkuji Martin Vaněk Škoda Superb Leden 2015