AUTO CITYDC

Reference - Ford Cmax

Jan Pavlásek - Lázně Bělohrad, 17. srpen 2015

Myslím, že nemá cenu se moc rozepisovat o tom, jak moc jsem spokojen se službami, které autobazar AUTOCITYDC poskytuje, nicméně, něco málo si dovolím. Vozidlo jsem si vyhlédl na internetu, pečlivě srovnal s ostatními nabídkami a poté jej po krátké e-mailové diskuzi s autobazarem nezávazně zarezervoval. Po příjezdu do autobazaru jsem si nakonec, jak to tak bývá, vybral sice stejný typ vozidla, ale úplně jiné. Zkrátka mě učarovala černá barva, oproti původně rezervované oranžové. Možná by se slušelo napsat, že jsem přijel pro Ford C max 1.8 TDCI r.v. 2008. V autobazaru se mě ujal pan Nádvorník, kterému za toto moc děkuji, a provedli jsme prohlídku vozu. Pak následovala projížďka a jelikož se nám vůz líbil, přistoupili jsme k dalšímu vyjednávání. Již předem jsem měl domluvené, že bych složil zálohu a vůz doplatil a převzal o několik týdnů později. Musím podotknout, že s tímto jsem se u žádného autobazaru zatím nesetkal a velice oceňuji tento kladný přístup k zákazníkovi. Domluvili jsme se na ceně, složil jsem zálohu a odejel domů. Po čtyřech týdnech jsem dal dohromady zbytek peněz na auto, kontaktoval pana Nádvorníka s tím, že si pro vozidlo přijedeme. Jelikož jsem si sehnal levnou pojistku, zaslal jsem mu zelenou kartu a o více jsem se nestaral. Pan Nádvorník zařídil převod vozidla na mě a jakmile bylo připraveno, vyrazil jsem pro nové auto. Po příjezdu jsem doplatil kupní cenu, zaplatil převod vozidla a s podáním ruky se po vyřízení veškerých náležitostí vydal na cestu domů. 

Ke své recenzi na autobazar AUTOCITYDC a lidi, kteří v něm pracují, bych chtěl uvést, a bylo by možná dobré, kdyby se nad tímto zamyslel každý zákazník autobazaru, že nezáleží na tom, jaké auto kupuji a za jakou cenu, ale spíše na tom, že mi tento autobazar dokázal nabídnout přesně to, co jsem potřeboval, dokázal mi vyjít vstříc ve všech mích požadavcích a dokázal se mnou jednat tak, že jsem se cítil opravdu dobře a s dobrým pocitem jsem z autobazaru odejel. Vůbec jsem neuvažoval o tom, jestli jsou na vozidle stočené kilometry, jestli se mě snažil někdo podvést nebo cokoli jiného nezákonného, protože z jednání s panem Nádvorníkem jsem ani na chvíli nezapochyboval o tom, že kupuji na správném místě a od správného člověka. Ve svém životě jsem zakoupil a prodal již řadu vozidel, ale ještě nikde jsem se nesetkal s tokovým přístupem, jako tentokrát. 

Takže ještě jednou děkuji autobazaru, obzvláště panu Nádvorníkovi za službu, kterou mi poskytl a věřte mi, pokud budu v budoucnu shánět vozidlo a tento autobazar bude ještě fungovat, obrátím se na něj, i když to mám z místa bydliště 140 kilometrů daleko. Ta cesta za to určitě stojí. 

Vám, lidem z autobazaru přeji úspěšné dny a málo rýpalů, kteří do recenzí píší nesmysly, které nejsou podloženy pravdou, nebo jsou pouhým nekalým konkurenčním bojem. Na druhou stranu i záporná reference je referencí, dělá reklamu, které je v dnešní době poměrně zapotřebí.

Děkuji a přeji krásné dny. Honza Pavlásek, Lázně Bělohrad