V autobazaru Autocity DC jsem si našel vozidlo přes inzerát na internetu. Na rozdíl od ostatních autobazarů - kterých jsem kontaktoval několik, neměli v Autocity DC problém se zasláním kopie technického průkazu, sdělením VIN a podobně. Na základě těchto dokumentů jsem si mohl ověřit veškeré informace k danému vozidlu. Vše odpovídalo tomu, co mi bylo sděleno a co bylo inzerováno ze strany autobazaru. Musím velmi pozitivně ohodnotit samotné jednání a přístup pana Dusila, který velice ochotně odpovídal na všechny mé dotazy. Po příjezdu do autobazaru proběhlo vše hladce a tak, jak bylo domluveno.

Za velmi výhodných finančních podmínek jsem si u nich nechal udělat i počáteční servis - výměna rozvodů, oleje, filtrů - také vše bez problémů, včetně pořízení a přezutí nových zimních pneumatik. I po následně provedené diagnostice při výměně oleje v automatické převodovce mi bylo sděleno, že vozidlo nehlásí žádnou závadu. I když je vozidlo staré jen dva roky a mělo najeto poměrně hodně kilometrů, jsem vděčný za to, že nebyl tachometr stočený na nějakou hodnotu, kterou by nikdo vzhledem ke stáří vozidla ani nemohl zpochybnit.

Pokud si budu někdy v budoucnu vybírat ojeté vozidlo, rozhodně se s klidným svědomím obrátím na pana Dusila a autobazar Autocity DC. Díky za všechno a přeji mnoho úspěchů v další činnosti. 
Josef Vizingr, Znojmo 18.12.2015

Vytváří StudioMC na systému ShopMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2021