JSME TU PRO VÁS - VÁŠ TEAM AUTOCITYDC

AKTUÁLNĚ: 

02.02.2021

Milí zákazníci. Vzhledem k vládním nařízením a celkově složité situaci bychom vás chtěli požádat o vstřícnost a spolupráci. Abychom dostáli všem vládním restrikcím a nařízením, pomohlo by nám, kdybyste si prohlídky a vyzvedávání vozidel v rámci možností s určitým časovým předstihem domlouvali prostřednictvím firemního emailu či telefonu. Samozřejmě jsme připraveni kdykoliv komukoliv operativně vyjít vstříc, stačí napsat nebo  zavolat.

díky moc za pochopení, situaci to usnadní vám i nám

Jiří Dusil

vážení zákazníci

z důvodu nařízení vlády musela zůstat naše prodejna ode dne 28.12.2020 až do odvolání bohužel uzavřena. Protože však smíme mít otevřenou dílnu-servis, rádi Vám po předchozí domluvě můžeme předvést a ukázat vůz mimo naši provozovnu, popř. využít možnosti on-line prodeje tak, abychom splnili veškerá hygienická nařízení. Stačí prostě napsat email, nebo zavolat, jsme tu pro Vás kdykoliv.

Těšíme se v lepších časech, team Auto City DC,s.r.o.

 

 

 

 

Nabízíme konkrétně:

-dostatečně velkou venkovní prodejní plochu určenou pro bezproblémovou a bezpečnou detailní prohlídku vozidel s využitím venkovního heveru,diagnostiky atd...Tato prodejní plocha je situována přímo v areálu autoservisu, proto je dostupná i nyní v době restrikcí a uzavírání provozoven

-vyřízení přepisu a všech ostatních formalit spojených s koupí vozidla bez Vaší osobní přítomnosti, a to včetně sepsání kupní smlouvy, vyřízení financování atd...

-on-line objednání prohlídky nebo opravy Vašeho vozidla v naší autodílně

-možnost Vámi vybraný vůz po vyřízení formalit přivézt přímo k Vám domů - nemusíte nikam cestovat

-samozřejmostí je pravidelná dezinfekce interieru vozidel, interieru provozovny, a poskytnutí všech desinfekčních prostředků každému návštěvníkovi.

 

Prostě a jednoduše , jsme  připraveni na Vaši návštěvu - nebojte se přijet.

Kamion každý týden naváží krásné vozy, sledujte naši aktualizovanou nabídku na našich webových stránkách. 

 

Jiří Dusil a team Auto City DC,s.r.o.

 

 

AUTO CITY DC - JIŽ 15 LET S VÁMI

Vítám Vás na stránkách společnosti Auto City DC,s.r.o. Jsme menší, čistě rodinná firma, která na trhu úspěšně funguje již 15 let. Naše historie, prodaná auta, která potkáváme po celé republice a práce, která je za námi je pro nás tou nejlepší a nejdůležitější vizitkou. Jsme slušní a vstřícní, jsme prostě normální. Jsme také konzervativní. Od začátku sídlíme na stejné adrese, používáme stejnou banku, máme neposkvrněnou historii a náš tým je složen ze stejných lidí, které práce baví.Jen ten počet zákazníků a okruh činností se nám neustále rozrůstá. Naším cílem není nabízet co největší kvantum vozidel, ale držet se spíše při zemi a nabízet auta, která budeme schopni pečlivě vybrat, zkontrolovat a prodat Vám tak, abyste s nimi byli spokojeni. Kvalitu jsme jednoznačně upřednostnili před kvantitou.Zkrátka auta a služby za kterými si budeme stát. Konkurenci nehodnotíme, nepomlouváme. Dobrá konkurence nás obohacuje, posouvá a inspiruje. V kolonce "garance a záruky" najdete podrobný seznam důvodů, proč byste si měli koupit auto právě od nás, a co vše děláme pro to, aby pro Vás návštěva naší firmy a  koupě vozidla byla příjemným zážitkem, nikoliv noční můrou. Zjistíte, co znamená "garanční certifikát", jaké poskytujeme záruky a další důležité informace. Pod ostatními odkazy najdete seznam našich doplňkových služeb

Nechci Vám slibovat že jsme ti nejlepší,nejlevnější,nejrychlejší a nejpoctivější. Chceme být.Co Vám ale  mohu slíbit? Že všichni v naší firmě udělají  vše pro to, abyste od nás odjížděli spokojeni a abyste se k nám rádi vraceli. 

Jiří Dusil, jednatel společnosti Auto City DC,s.r.o.

Jsme  partnery nadace DOBRÝ ANDĚL, která pomáhá rodinám s dětmi nemocnými rakovinou. Přispějte i Vy ! 

Z každého prodaného vozu darujeme drobnou částku této nadaci. Z jednoho auta je to sice málo, ale celkově to může dát slušnou částku. Udělejte radost sobě i ostatním.

 

Prodloužení záruky na mechanické vady až na 36 měsíců

Záruka DEFEND Car Protect je jistota, že v případě nečekané poruchy Vašeho auta nebudete muset sahat hluboko do kapsy.

více o DEFEND Car Protect

"ZDARMA OD NÁS DOSTANETE NA NAŠE VOZY ROČNÍ ZÁRUKU NA MECHANICKÉ VADY"  - POJIŠTĚNÍ SE VZTAHUJE NA KOMPONENTY JAKO NAPŘ. TURBO, MOTOR, PŘEVODOVKA,SETRVAČNÍK ATD.. TUTO AKCI NELZE KOMBINOVAT S JINÝMI BONUSY ČI SLEVAMI.

Vytváří StudioMC na systému ShopMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2021