NOVINKA !!!

Záruku na původ, stáří a nájezd kilometrů  od nás dostanete písemně, nejen v kupní smlouvě, ale nově ke každému vozu vystavíme garanční certifikát, kde jspu záruky uvedené jasně černé na bílém, včetně garance, že jakékoliv pochybení z naší strany je důvodem k okamžitému odpstoupení od kupní smlouvy.

Korektněji a jasněji už to snad ani nejde, nemyslíte ?!

PROČ KOUPIT VŮZ U NÁS - ANEB NAŠE GARANCE A ZÁRUKY:

Kupodivu stále častěji se ve Vašich příbězích setkáváme s tím, že si zákazník vybraný vůz nejdříve zakoupí,přičemž první jeho cesta poté míří do servisu,kde mu jeho koupi schválí či nikoliv. Fungovat by to samozřejmě mělo přesně naopak. Proto všem našim zákazníkům nabízíme:

-MOŽNOST PŘEDPRODEJNÍ PROHLÍDKY VE VÁMI VYBRANÉM AUTOSERVISU,AUTORIZOVANÉM I NEAUTORIZOVANÉM. - můžete v nás mít bezmeznou důvěru,nicméně v duchu pravidla "důvěřuj ale prověřuj" si nechte Váš vůz zkontrolovat nezávislou autoritou,ať už Vámi vybraným autoservisem,anebo odborníkem,kterého si sebou přivezete. Jedinou naší podmínkou je,aby vybraný servis byl v rozumném dosahu sídla naší firmy. V případě,že se rozhodnete vůz zkontrolovat sami,anebo si sebou přivezete odborníka,dostanete od nás samozřejmě k dispozici:

-DIGITÁLNÍ MĚŘÁK TLOUŠŤKY LAKU

-MOŽNOST ZKONTROLOVAT VŮZ DIAGNOSTICKÝM PŘÍSTROJEM

-MOŽNOST NEOMEZENĚ DLOUHÉ ZKUŠEBNÍ JÍZDY, PŘIČEMŽ PO DOHODĚ JE MOŽNÉ VŮZ ZAPŮJČIT I VÁM SAMOTNÝM,BEZ PŘÍTOMNOSTI NAŠEHO PRODEJCE

!!!NOVĚ - MOŽNOST POJIŠTĚNÍ MECHANICKÝCH VAD VOZIDLA V DÉLCE AŽ 24 MĚSÍCŮ. VELICE ZAJÍMAVÝ PRODUKT - VÍCE INFORMACÍ RÁDI POSKYTNEME TELEFONICKY,EMAILEM ČI OSOBNĚ.

CO OSTATNÍ PROPAGUJÍ JAKO EXTRA VÝHODU A NOVINKU,JE U NÁS JIŽ ŘADU LET ABSOLUTNÍ SAMOZŘEJMOSTÍ:

-jako přímí majitelé většiny vozů poskytujeme doživotní písmnou GARANCI na tyto důležité náležitosti:

-PRAVDIVÝ STAV TACHOMETRU

-BEZVADNÝ PRÁVNÍ PŮVOD VOZU A JEHO BEZVADNÁ PRÁVNÍ HISTORIE

-STÁŘÍ VOZU - DATUM PRVNÍ REGISTRACE VOZU

-MOŽNOST ZÁRUKY MECHANICKÝCH VAD V DÉLCE AŽ 24 MĚSÍCŮ

PŘI ZJIŠTĚNÍ JAKÝCHKOLIV NESROVNALOSTÍ ČI POCHYBENÍ SE PÍSEMNĚ ZAVAZUJEME OKAMŽITĚ ZÁKAZNÍKOVI VRÁTIT CELOU KUPNÍ CENU VOZIDLA ZPĚT,NEBO PO VZÁJEMNÉ DOHODĚ POSKYTNOUT PŘIMĚŘENOU SLEVU Z KUPNÍ CENY VOZU. PROTOŽE JSME PŘÍMÍ MAJITELÉ VOZU,SLÍBENÉ GARANCE U NÁS OPRAVDU FUNGUJÍ A RUČÍME SI ZA NĚ.

 

PŘEDPRODEJNÍ GARANČNÍ PROGRAM AUTOCITYDC:

-každý námi nabízený vůz splňuje přísné standarty a prošel kompletní předprodejní prohlídkou v našem servisním centru,přičemž kontrolujeme více než 20 položek,včetně kvality a originality laku. Ke každému vozu je vystaven certifikát,potvrzující tuto prohlídku.

-každý náš zákazník získává při zakoupení vozu automaticky doživotní slevový BONUS na veškeré práce a náhradní díly pocházející z našeho servisního centra.

KAMENNÝ SHOWROOM A DVĚ EXKLUZIVNÍ PRODEJNÍ PLOCHY:

-od roku 2006 sídlíme ve vlastní nemovitosti,a máme vlastní prodejní plochy,showroom,dílenské a kancelářské zázemí,do nichž neustále investujeme,abychom vylepšovali naše služby. Nejsme anonymní,nejsme v pronájmu a tudíž se nemůžeme ze dne na den odstěhovat jako většina nepoctivých prodejců.Každý náš zákazník nás zná a ví kde nás najde,což je v dnešní době velice důležité.

 

VLASTNÍ SERVISNÍ ZÁZEMÍ:

-Tak jako investujeme do zkvalitnění prodeje,investujeme i do vlastního servisního zázemí. Prodejem vozu naše práce nekončí,ale naopak začíná. O každého našeho zákazníka a hlavně o jeho vůz se rádi postaráme i po jeho prodeji,za využití veškerých bonusů které poskytujeme.Neexistuje oblast,ve které bychom Vám neuměli pomoci. Více informací pod příslušným odkazem.

PRAVDIVÝ A PŘESNÝ POPIS VOZU:

-Velice důležitá je pro nás prezentace každého vozu a jeho pravdivý popis.Ke každému vozu najdete na internetu několik desítek fotografií abyste si jej mohli detailně prohlédnout. Ke každému vozu samozřejmě zveřejňujeme kompletní VIN kod, abyste si jej ještě před Vaší návštěvou mohli kdekoliv prověřit,ať co se servisní historie nebo původu týká. Každý vůz Vám samozřejmě rádi popíšeme telefonicky,do sebemenších detailů. Pokud bychom Vám cokoliv zatajili,nebo nepřesně sdělili,zavazujeme se uhradit Vám veškeré náklady spojené s Vaší cestou k nám.

ZÁRUKY A GARANCE FUNGUJÍ:

-Známé pořekadlo praví: "slibem nezarmoutíš". U nás ale veškeré garance a záruky opravdu fungují,výsledky naší práce,počet našich zákazníků a tradice naší firmy o tom jednoznačně vypovídá. Vše dostanete písemně,černé na bílém.Naším cílem je,aby se k nám zákazníci vraceli a dále využívali našich služeb. Proto,i když se něco nepovede,umíme to napravit.

BEZPROBLÉMOVÝ PRÁVNÍ PŮVOD VOZU:

-Tady jen v krátkosti. Za celou 15ti letou praxi se nám nikdy nestalo,že by jakýkoliv zákazník měl jakýkoliv problém s právním původem u nás zakoupeného vozu. Protože naprostá většina námi nabízených vozů je v našem vlastnictví,jejich původ a právní bezzávadnost si kontrolujeme jak nejlépe to umíme. Naše statistika jasně vypovídá o tom,že to děláme opravdu dobře.

15ti LETÁ TRADICE FIRMY:

-v dnešní době velice podstatná záležitost. Velice dlouhá dobu našeho fungování na trhu vypovídá o tom,že svou práci děláme dobře a svědomitě. Za celou dobu našeho fungování jsme prodali více než 4tis vozidel a máme stovky zákazníků,kteří od nás vlastní více než jeden vůz,přičemž tento počet vracejících se zákazníků stále narůstá.Neustále investujeme do vylepšování a rozšiřování portfolia našich služeb,a prodejního a servisního zázemí. To jsou prokazatelná fakta,vypovídající o tom,že svou práci děláme rádi a dobře.

Vytvořeno na systému ShopMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © ShopMC 2005 - 2019