Kupodivu stále strašně často se setkávám s příběhem, kdy zákazník koupí auto, a při následné prohlídce se nestačí divit, co vše nevěděl, nebyl upozorněn,neviděl nebo nechtěl vidět. Je přeci jasné,že tenhle příběh má probíhat přesně opačně. Proto jsme pro Vás připravili níže upřesnění garanční program, který veškerým nepříjemným překvapením předchází. Mám rád příznačná hesla - tady se hodí "důvěřuj ale prověřuj"
 
Ke každému vozu ve vlastnictví firmy Auto City DC,s.r.o. obdržíte   "garanční certifikát"  . Co to pro Vás znamená? Zejména jistotu že:
- prodávaný vůz je bez jakýchkoliv právních vad, zkrátka že pouze a jedině Vy jste a budete jeho majitelem.
 
-stav kilometrů na tachometru se shoduje se skutečným stavem ujetých kilometrů. To je informace za kterou si stojíme a za kterou ručíme ve 100% případů.

                

-vůz jsme zkontrolovali měřákem tloušťky a originality laku. Totéž rádi předvedeme i Vám při prohlídce vozu
 
 -ke každému vozu zveřejňujeme kompletní VIN kod, abyste si jeho servisní historii mohli ověřit sami, tak jako to děláme před jeho koupí my.. 
 
-vůz jsme zkontrolovali diagnostickým přístrojem. Totéř rádi předvedeme i Vám při prohlídce vozu, včetně umožnění kontroly  na zvedáku, neomezeně dlouhé zkušební jízdě atd..
 
- s autem si můžete zajet na prohídku do Vámi vybraného nezávislého autoservisu, nebo si na prohlídku přizvat nezávislého odborníka - dostane se Vám od nás maximální součinnosti
 
A nakonec to nejlepší. V rámci kupní ceny od nás obdržíte 12ti měsíční záruku na mechanické vady na vozidle. Zkrátka můžete jen jezdit a klidně spát. O případné poruchy kryté tímto produktem se postará pojišťovna. Výborný produkt který navíc fakt funguje. 
Tato nabídka se týká pouze vozidel která jsou v našem vlastnictví a na která není poskytnuta finanční sleva z kupní ceny.
Pro více informací se můžete podívat  zde :            https://www.defendinsurance.eu/
Tohle nejsou jen sliby. Vše co uvádíme dostanete hezky černé na bílém. A opět přesně v duchu dalšího hesla "co je psáno, to je dáno". Lépe a solidněji to už nejde - co myslíte?

 

Vytvořeno na systému ShopMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © ShopMC 2005 - 2022