O firmě

Naši firmu jsme založili v květnu 2006 poté,co jsme pocítili značnou potřebu podstatně rozšířit a zkvalitnit úroveň a kulturu prodeje zánovních ojetin. Za tímto účelem jsme zakoupili a kompletně zrekonstruovali prodejní plochu a showroom v Dobkovicích - přímo na hlavním tahu mezi Děčínem a Ústí nad Labem. V roce 2012 jsme z důvodu podstatného rozšíření nabízených vozů a služeb zakoupili a kompletně zrekonstruovali pozemek na druhé straně silnice a nyní tedy vozy nabízíme na dvouch exkluzivních prodejních plochách se showroomem,dílnou a kancelářským zázemím,pod dohledem alarmu a kamerového systému. Snažíme se aby naši zákazníci viděli,že nám záleží na tom,aby se u nás cítili dobře,abychom jim mohli vyjít vstříc naprosto ve všem co je spojeno s koupí vozu a následnými službami včetně těch servisních,přičemž samozřejmě disponujeme vlastním servisním zázemím a mycím centrem. Důležité pro naše zákazníky také je, že vždy vědí kde nás v případě potřeby najdou,nejsme v žádném pronájmu či plastové buňce,kde už druhý den být nemusíme....

Na českém trhu se pohybujeme celkem 17 let,přičemž dle našich záznamů jsme za tu dobu prodali téměř 4000 vozů. Více než 300 našich zákazníků vlastní již více vozů od naší firmy,a tento počet nám utěšeně narůstá,což je obzvláště potěšující. Odhadem 80% nabízených vozů je přímo v našem vlastnictví. Do jejich nákupů tedy investujeme nemalé prostředky a tedy nutně musí procházet důkladnou přednákupní a předprodejní kontrolou s přísnými standarty,na kterých vždy 100% trváme.

Nepovažujeme za klasický český autobazar starého střihu se všemi jeho známými negativy. Dřevní dobou prodeje ojetin jsme si dávno prošli a již dávno jsme pochopili,že tudy cesta nevede. Poučili jsme se i z vlastních chyb a naši činnost se snažíme stále vylepšovat a zdokonalovat. Dnes se můžeme hrdě nazývat autosalonem a naším cílem je být důstojnou,levnější a kvalitnější konkurencí pro autorizované prodejce nových vozů anebo značkových prodejců ojetin. V naší nabídce najdete zánovní vozy s nízkým nájezdem kilometrů a vyšší cenou,anebo s vyšším nájezdem kilometrů a nižší cenou. Nejsme ti z prodejců,kde mají všechny auta najeto do 100tis km, a jsou všechny "za hubičku". Touto cestou jsme se vydat nechtěli,byť je bezesporu lukrativní. My jsme však vsadili na tu těžší cestu,která nám však zaručí dlouhou existenci naší firmy.

Nebudeme Vás lákat lacinými hesly. Můžeme Vám pouze slíbit že uděláme vše co bude v našich silách pro to,abyste po návštěvě naší firmy neodcházeli zklamáni. Osobně Vám zaručuji,že se u nás setkáte s osobním,férovým a přátelským přístupem. Naší ambicí není prodat vůz za každou cenu,být nejlevnější na trhu atd.. Levná koupě se automaticky nerovná dobré koupi,to už dávno víme. Naší ambicí je pouze to,prodávat vozy,které jsou poměrem kvalita/cena, zárukou spokojenosti zákazníka.

Na našich stránkách dále naleznete další odkazy,ve kterých jsou blíže specifikovány důvody které by Vás měli přimět k tomu,alespoň nás navštívit a třeba si naše služby nezávazně vyzkoušet. V případě potřeby jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Jiří Dusil,jednatel společnosti Auto City DC,s.r.o.

Vytvořeno na systému ShopMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © ShopMC 2005 - 2019