Možnosti financování

Díky naší dlouholeté spolupráci a velmi dobrým výsledkům jsme VIP smluvním partnerem společnosti ESSOX, a díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvýhodnější možné financování nákupu Vašeho vozidla. Dále máme smlouvu s těmito společnostmi poskytujících úvěrování nákupu ojetých i nových vozidel:

-GE Money Bank

-SAUTO Leasing

 

Rádi Vám pošleme nezávazně návrh splátek na jakýkoliv vůz který si u nás vyberete. Samozřejmě umíme též zprostředkovat FINANCOVÁNÍ NÁKUPU VAŠEHO VOZU i od jiného prodejce,anebo mezi dvěma soukromými subjekty. Stačí nás pouze zkontaktovat a my vše zařídíme za Vás, výhodně a rychle.

Poskytujeme též službu VÝKUPU VAŠEHO STÁVAJÍCÍHO VOZU FORMOU PROTIÚČTU. Pokud nemáte celou hotovost na nákup Vašeho nového vozu,pomůžeme Vám tím, že od Vás v rámci tzv. protiúčtu vykoupíme Váš stávající vůz a Vy doplatíte pouze rozdíl. Ceny určujeme transparentním způsobem,dle konkurenčních nabídek na internetu a po jasné a srozumitelné dohodě s každým zákazníkem.

POJIŠTĚNÍ:

-Jsme partnerem renomované makléřské společnosti KOLIS,a.s. Díky naší dlouholeté spolupráci a vysokým obratům Vám umíme nabídnout velmi výhodné pojištění,a to jak havarijní tak povinné. Stačí nás zkontaktovat a my Vám rádi zpracujeme detailní nabídku dle Vašeho konkrétního přání.

Vytvořeno na systému ShopMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © ShopMC 2005 - 2019