Vážení zákazníci,

po pečlivém zvažování a velice dlouhé době jsme se rozhodli upravit pracovní dobu, kdy máme nově otevřeno ve všední dny od 9 do 17 hodin, a o víkendech máme zavřeno. Důvod je v zásadě jednoduchý. Při předprodejní prohlídce Vám chceme vyjít co nejvíce vstříc, a využít veškeré dostupné možnosti, jak si můžete vybraný vůz prověřit, zkontrolovat, prohlédnout, za využití veškerého našeho vybavení, a to jak personálního tak technického. Bohužel, ani jedno není možné zrealizovat o víkendu, a protože nechceme svou práci dělat napůl, rozhodli jsme se pro toto řešení. Věřím, že toto naše rozhodnutí nejen pochopíte, ale hlavně oceníte, protože je dle našeho názoru i ve Vašem zájmu. 

Nadále necháváme otevřenou možnost, pokud to pro vás nebude jinak možné, po předchozí telefonické domluvě víkendovou prohlídku či prodej zrealizovat.

 

AUTOCITYDC s.r.o.

Jiří Dusil

AUTO CITY DC - JIŽ 16 LET S VÁMI

Vítám Vás na stránkách společnosti Auto City DC,s.r.o. Jsme menší, čistě rodinná firma, která na trhu úspěšně funguje již 15 let. Naše historie, prodaná auta, která potkáváme po celé republice a práce, která je za námi je pro nás tou nejlepší a nejdůležitější vizitkou. Jsme slušní a vstřícní, jsme prostě normální. Jsme také konzervativní. Od začátku sídlíme na stejné adrese, používáme stejnou banku, máme neposkvrněnou historii a náš tým je složen ze stejných lidí, které práce baví.Jen ten počet zákazníků a okruh činností se nám neustále rozrůstá. Naším cílem není nabízet co největší kvantum vozidel, ale držet se spíše při zemi a nabízet auta, která budeme schopni pečlivě vybrat, zkontrolovat a prodat Vám tak, abyste s nimi byli spokojeni. Kvalitu jsme jednoznačně upřednostnili před kvantitou.Zkrátka auta a služby za kterými si budeme stát. Konkurenci nehodnotíme, nepomlouváme. Dobrá konkurence nás obohacuje, posouvá a inspiruje. V kolonce "garance a záruky" najdete podrobný seznam důvodů, proč byste si měli koupit auto právě od nás, a co vše děláme pro to, aby pro Vás návštěva naší firmy a  koupě vozidla byla příjemným zážitkem, nikoliv noční můrou. Zjistíte, co znamená "garanční certifikát", jaké poskytujeme záruky a další důležité informace. Pod ostatními odkazy najdete seznam našich doplňkových služeb

Nechci Vám slibovat že jsme ti nejlepší,nejlevnější,nejrychlejší a nejpoctivější. Chceme být.Co Vám ale  mohu slíbit? Že všichni v naší firmě udělají  vše pro to, abyste od nás odjížděli spokojeni a abyste se k nám rádi vraceli. 

Jiří Dusil, jednatel společnosti Auto City DC,s.r.o.

Vytvořeno na systému ShopMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © ShopMC 2005 - 2022